Schatting € 100 - € 140
Hamerbedrag € 35
Aantal biedingen 19
Kavelnummer
317

Litho met afbeelding van Kakatoe, ontwerp & uitvoering in 1923 door Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)
Was lid van de Pulchri Studio / Den Haag

In plate: A.J.van 't Hoff 1923 & in pencil: van 't Hoff

Gemerkt
In plaat: A.J.van 't Hoff 1923 & in potlood: van 't Hoff
1923
Papier is gebobbeld, houten lijst met glas
53 cm. / 20,9 inch
41,5 cm. / 16,3 inch