eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 20
€ 30
€ 30
18
Kavelnummer
304
Kop & schotels (3x) "
Kilta
", ontwerp
Kaj Franck
1948, uitvoering
Arabia
/ Finland, in productie 1953-'75
Scandinavian Modern Design 1880-1980
, pag. 154 & 155
Arabia / Finland
Gemerkt
1953-'75
6,1 cm. / 2,4 inch
13,3 cm. / 5,2 inch