eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 400
€ 600
€ 705
13
Kavelnummer
323
Liturgisch annagroen glazen
Misbeker
met in rand gegraveerde tekst "
Odor Vitae ad Vitam
", ontwerp
Dom Gregorius de Wit
&
A.D.Copier
1928, uitvoering
Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon
, 4e druk: pag.134, afb.178
Gemerkt
Geëtst monogram ontwerpers
1928
Een kras van 5 mm
15,7 cm. / 6,2 inch
9,5 cm. / 3,7 inch