eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 400
€ 600
€ 500
74
Kavelnummer
324
Lage vierkante dieppaarse
graniver
cactuspotten op onderschotels (2x), ontwerp
A.D.Copier
1929, uitvoering
Glasfabriek
Leerdam
Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon
, pag.95, afb.107
Gemerkt
Meegeperst monogram ontwerper
1929
Eén pot heeft chip aan onderzijde, beide schotels enkele chipjes op rand
10,7 cm. / 4,2 inch
10,7 cm. / 4,2 inch
10,7 cm. / 4,2 inch