eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 9 april 2013
Schatting
€ 60
€ 80
€ 160
18
Kavelnummer
871
Oranje persglazen
bevrijdingsvaasje
, ontwerp
A.D.Copier
1945, uitvoering
Gemerkt
1945
7,9 cm. / 3,1 inch
10 cm. / 3,9 inch