Veiling datum: maandag 30 mei 2011
Schatting € 60 - € 90
Hamerbedrag € 150
Aantal biedingen 26
Kavelnummer
221

Helderglazen "Sonoor" vaasje met craquelé, ontwerp A.D.Copier 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Afgebeeld in: Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxtoon, 4e druk: pag.108, afb.133

Gemerkt
1935
8,2 cm. / 3,2 inch
6,1 cm. / 2,4 inch