eeuwse toegepaste kunst & design
Schatting
€ 200
€ 300
€ 205
5
Kavelnummer
307
Aardewerk vaas met driekleurig geglazuurd decor met florale motieven, uitvoering
Boch Keramis
/ België 1929
Model afgebeeld in:
Art Deco Ceramics, Made in Belgium
: pag.215 & decor afgebeeld pag.214
Boch Keramis / België
Gemerkt
Gestempeld: Keramis, Made in Belgium, modelno. 991 & decorno. D-1337
1929
19,6 cm. / 7,7 inch
19 cm. / 7,5 inch