Veiling datum: maandag 5 maart 2007
Schatting € 60 - € 80
Hamerbedrag € 140
Aantal biedingen 20
Kavelnummer
222
Craquelé vaas "Sonoor", ontwerp A.D.Copier 1935, uitvoering Leerdam
A.van de Kley-Blekxtoon, pag.110, afb.135
Gemerkt
1935
18 cm. / 7,1 inch