Veiling datum: zondag 7 april 2013
Schatting € 1600 - € 2000
Hamerbedrag € 2000
Aantal biedingen 17
Kavelnummer
260

Grote steengoed kom "Terra Sigilata", ontwerp & uitvoering Geert Lap, in eigen atelier, Amsterdam 1992

Afgebeeld in: Geert Lap, 99 variaties / 99 variations, uitgave van Museum het Princessehof Leeuwarden 1993: pag.40

Gemerkt
Geschreven in klei: Lap 1992
1992
20 cm. / 7,9 inch
44,5 cm. / 17,5 inch