eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: maandag 27 oktober 2008
Schatting
€ 600
€ 800
€ 715
13
Kavelnummer
84
Grijs-witte porseleinen kom, ontwerp & uitvoering
Geert Lap
/ Nederland ca.1980
Gemerkt
Gestempeld: Lap
ca.1980
7,5 cm. / 3 inch
17,5 cm. / 6,9 inch