Veiling datum: zondag 21 oktober 2012
Schatting € 100 - € 200
Hamerbedrag € 60
Aantal biedingen 20
Kavelnummer
41

Zwart gelakt houten tweezits-bankje met zitting met stoffen bekleding, ontwerper onbekend, uitvoering Artifort ca.1980

Artifort
Gemerkt
Onderzijde zitting met "Artifort" bedrukte stof
ca.1980
Gebruikte staat, o.a. kleine beschadigingen aan lak
71 cm. / 28 inch
104 cm. / 40,9 inch
46 cm. / 18,1 inch