Veiling datum: zondag 21 oktober 2012
Schatting € 4000 - € 6000
Hamerbedrag € 1500
Kavelnummer
271

Eikenhouten "Nieuwe Kunst" kast uitgevoerd met smeedijzeren beslag en met handgestoken ornamenten, ontwerper & uitvoering onbekend, Nederland ca.1900

Gemerkt
ca.1900
Opstapstang en sleutels ontbreken, bovenachterplaat in het midden vervangen, alsmede enkele passtukjes aan achteronderkant
250 cm. / 98,4 inch
255 cm. / 100,4 inch
75 cm. / 29,5 inch

Dieptemaat incl. beslag