Veiling datum: zondag 21 oktober 2012
Schatting € 3000 - € 5000
Hamerbedrag € 1500
Kavelnummer
75

Pallisanderhouten Art Deco boekenkast uitgevoerd met verzilverde scharnieren en benen sleutelplaatjes, in de stijl van Portneuve / Frankrijk ca.1925

Gemerkt
ca.1925
Goede gebruikte staat
256 cm. / 100,8 inch
230 cm. / 90,6 inch
35 cm. / 13,8 inch

Herkomst: Christies / Amsterdam 6-11-1992