eeuwse toegepaste kunst & design
Veiling datum: dinsdag 23 oktober 2012
Schatting
€ 120
€ 160
€ 100
16
Kavelnummer
1081
Houten
Art Deco
klok met bronzen wijzerplaat, ontwerp & uitvoering onbekend, Nederland ca.1930
Gemerkt
ca.1930
Goede lopende staat
25,7 cm. / 10,1 inch
28,8 cm. / 11,3 inch
15 cm. / 5,9 inch